Atrodo, kad dar tik vakar jie, nedrąsiai spausdami tėvelių rankas, pirmą kartą žengė per klasės slenkstį. Šiandien mūsų ketvirtokai jau taria „sudie“ pradinėms klasėms ir savo pirmajai mokytojai. Per šiuos ketverius metus kartu:
perskaitėme tūkstančius puslapių ir išsprendėme begalę uždavinių.
užaugome, sustiprėjome ir tapome tikra, draugiška komanda. Sukūrėme šimtus neįkainojamų prisiminimų.
Mieli ketvirtokai, išskleiskite sparnus ir drąsiai skriskite į penktąją klasę! Nenustokite smalsauti, svajoti ir siekti savo tikslų. O dabar – metas pelnytoms, linksmoms ir saulėtoms vasaros atostogoms! Ačiū tėveliams už palaikymą, bendrystę ir pasitikėjimą visos šios kelionės metu.

; 














