Gegužės 21 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos pagalbos mokiniui specialistai, mokytojų padėjėjai lankėsi Gelgaudiškio „Šaltinio" ugdymo centre, kur dalyvavo seminare – praktikume „Regioniniai centrai – pagalba įgyvendinat įtraukųjį ugdymą šalyje: Gelgaudiškio „Šaltinio" ugdymo centro funkcijos ir teikiamos paslaugos". Praktiniais patarimais, sėkmėmis, iškylančiomis problemomis, pagalbos galimybėmis dalijosi Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro direktorė G. Žilinskienė, socialinė pedagogė I. Pranckaitienė, švietimo pagalbos ir konsultavimo skyriaus vedėja D. Kasperavičienė, logopedė V. Pranaitienė, psichologė L. Navikienė.

 

 

Gegužės 21 d. 2d klasės mokiniai vyko į edukacinę - pažintinę išvyką Kauno zoologijos sode. Tai patyriminio pobūdžio išvyka, kurios uždavinys – susipažinti su pasaulio ir Lietuvos gyvūnijos įvairove. Aplankę ir pasisveikinę su tigrais, liūtais, žirafomis ir kitais čia gyvenančiais gyvūnais, mokiniai dalyvavo edukacijoje „Graužikai ir jų atstovės gudruolės žiurkės“. Jos metu susipažino su gausiausiu žinduolių būriu – graužikais, aptarė šių gyvūnų savybes, išskirtinumą, aiškinosi, kaip teisingai elgtis graužikus laikant namuose. Po edukacijos pasivaikščiojo egzotariume tarp džiunglių ir dykumos gyvūnų. Mokiniai ne tik smagiai ir turiningai praleido laiką, bet ir papildė žinių bagažą apie gyvosios gamtos pasaulį. O kaip gi kelionė be judrių pramogų. Aplankėme dar ir išskirtinį pramogų kompleksą „Hello Park“. Tai daugialypės terpės parkas, kuriame gausu interaktyvių atrakcijų. Čia mokiniai turėjo galimybę tapti vieno ar kito pasaulio dalimi, įsijausti ir patirti jį iš arčiau. Ši išvyka visiems suteikė daug džiaugsmo, naujų žinių bei teigiamų emocijų.

 

 

Gegužės 20 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 5b, 5a klasių mokiniai dalyvavo integruotoje ugdymo karjerai pamokoje - išvykoje su Šviečiamosios gyvulininkystės programa į Šakių rajono Voniškių žemės ūkio bendrovę. Edukacijos tikslas: skatinti mokinių susidomėjimą gyvulininkyste. Mokiniai susipažino su ūkyje vykdoma veikla, darbuotojų profesijomis ir darbo specifika. Apžiūrėjo karvių melžimo robotus, kurie valdomi kompiuterio pagalba. Ūkyje auginama virš 1000 galvijų. Pati smagiausia edukacijos dalis buvo apsilankymas pas veršiukus, kuriuos galėjo paglostyti. ????

 

 

Penktadienį, gegužės 17 d., 7c ir 8b klasių mokiniai, dalyvaujantys tarptautinio eTwinning projekto „Do something for the world!“ veikloje, lankėsi UAB „Jurbarko vandenys“. Integruotoje anglų kalbos ir ugdymo karjerai pamokos „Švaraus vandens poveikis žmogaus organizmui“ metu mokiniai aplankė nuo 2003 metų savo veiklą vykdantį nuotekų valymo įrenginių ūkį, kur technikos direktorius Jonas Tamulis aprodė visus įrengimus bei papasakojo kaip iš viso miesto ir rajono patekusios nuotekos, praėjusios visą valymo procesą, galiausiai virsta į švarų vandenį. Buvo įdomu pamatyti didžiulius valymo įrengimų rezervuarus, iš kurių išteka jau išvalytas skaidrus vanduo, bei konteinerį, į kurį patenka apdžiovintas ir supresuotas dumblas. Vizito pabaigoje apsilankėme laboratorijoje ir dispečerinėje.

Karjeros ugdymo renginį organizavo Jurbarko švietimo centro karjeros specialistė Justina Bastienė, bendradarbiaudama su anglų kalbos mokytoja Daiva Petrauskaite.

 

 

„Šokių uostas” 2024 m. Šilutėje

Šeštadienis, 18 gegužės 2024 20:16

„Šokių uostas” 2024 m. Šilutėje. Įvairių šokių stilių konkursas–festivalis Pamario krašte.

Šokių kolektyvas „Iliuzija"grįžta su gera nuotaika ir plačia šypsena veiduose, nes parsivežame visas prizines vietas! Labai stiprus konkursas ir mes vėl likome pastebėti.

Ačiū komisijai, ačiū organizatorei Loretai Stanelienei. Dovanos ir taurės, bei medaliai superiniai❤️?

Iliuzija

Kids grupė – 1 vieta,
Children – 2, 3 vieta,
Junior – 1, 2 vieta!

Valiooooo !!!!

 

 

Š. m. gegužės 17 d. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose vyko 2024 m. Lietuvos pradinių klasių mokinių šachmatų čempionato finalinis turnyras Prezidento taurei laimėti. Komandos sudėtis - 5 žaidėjai. Dalyvavo komandos, sudarytos iš vienos pradinės (1-4) klasės mokinių (komanda galėjo būti sudaryta tik iš vienos klasės mokinių, bet ne kelių mokyklų ar klasių rinktinė).
Dalyvavo 25 komandos (122 jaunieji šachmatininkai).
Puikiai pasirodė Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 3b klasės komanda, surinkusi 19.5 taško ir užėmusi 2 vietą. 3b klasei atstovavo Benediktas Ažna, Dovydas Masaitis, Žygimantas Murauskas, Adas Ambrakaitis ir Aronas Puišys.
1-ąją vietą užėmė Tauragės Šaltinio progimnazijos 3d klasės komanda, surinkusi taip pat 19.5 taško (papildomi rodikliai nulėmė tauragiečiams 1 vietą).
3-iąją vietą užėmė Vilkaviškio Ąžuolo progimnazijos 3 klasės mokiniai, surinkę 16.5 taško.
Į pirmą dešimtuką pateko:
4. Biržų Aušros pagrindinės m-los 4a klasės komanda 16 taškų
5. Vilniaus Saulės Gojaus m-los 4 klasės komanda 15.5 taško
6. Vilniaus privačios gimnazijos 3a klasės komanda 15.5 taško
7. Klaipėdos Vaivorykštės tako gimn. 2 klasės komanda 15 taškų
8. Vilniaus Mokslo ir menų m-los Taškius 4 klasės komanda 14.5 taško
9. Gargždų Kranto progimn. 2b klasės komanda 14 taškų
10.Alytaus Dzukijos m-los 3b klasės komanda 14 taškų.
Labai džiaugiamės ir sveikiname šaunią 3b klasės mokinių šachmatų komandą ir jų mokytoją Valentiną Jankūną. ???✌️??
Visų komandų rezultatus galima pamatyti paspaudus nuorodą:

„Puokiai“

Penktadienis, 17 gegužės 2024 18:32

Bibliotekoje vyko popietė 1–8 klasių ir Visos dienos mokyklą lankantiems mokiniams „Siūlai siūlai susivykit“. Jos metu bibliotekininkė Lina mokiniams pristatė žaismingą knygelę „Puokiai“. Rašytojo E. Valterio puokiai – tai į žmones panašios, tik mažesnės gamtos būtybės su žoliniais apsiaustėliais ant nuogo kūno – pievoje jų neatskirsi nuo žolės kupstelių. Išklausę trumpo pasakojimo apie knygelė mokiniai kibo į darbą, iš spalvotų siūlų jie visi pasigamino po žaismingą puokį.

 

 

Kontaktai

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
Kalninės g. 39,  LT–74179 Jurbarkas 
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190917932 
+370 447 51090
info@jnp.lt

Naujienlaiškis