5b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje technologijų pamokoje

Antradienis, 11 birželio 2024 21:34

Birželio 11 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 5b klasės mokiniai dalyvavo integruotoje technologijų pamokoje su ugdymu karjerai ir Šviečiamosios gyvulininkystės programa Jurbarko Jono Mažeikos veterinarinėje įmonėje. Edukacijos tikslas - susipažinti su veterinarinėje įmonėje teikiamomis paslaugomis, sužinoti su kokiais iššūkiais darbe susiduria veterinarijos gydytojas. Nuvykus į vaistinę mus pasitiko įmonės vadovas Jonas Mažeika, kuris papasakojo apie savo darbą, atsakė į mokinių pateiktus klausimus. Sužinojome, kur galima studijuoti, norint įgyti šią specialybę. Supratome, kad daugelis baigusiųjų veterinarinės medicinos studijas gydytojų gydo tradicinius ar egzotiškus augintinius, tokius kaip šunys, katės, paukščiai, maži žinduoliai (pvz., žiurkėnai, jūrų kiaulytės), ropliai. Yra veterinarai, kurie gydo arklius, kiaules, karves, avis, ožkas. Manau, mokiniai gavo ir atsakymą į klausimą, ar veterinarijos gydytojo darbas yra svarbus?

Taip, be galo svarbus. Šiuolaikiniai veterinarijos gydytojai – gydytojai, turintys išsilavinimą saugoti ir gyvūnų, ir žmonių sveikatą. Jie sunkiai dirba, kad patenkintų visų rūšių gyvūnų sveikatos ir gerovės poreikius. Veterinarai taip pat atlieka svarbų vaidmenį aplinkos apsaugos, tyrimų, maisto saugos ir visuomenės sveikatos srityse.

Bet svarbiausia, smulkių gyvūnų veterinarai atlieka svarbų vaidmenį, kad mūsų visų keturkojai kompanionai būtų laimingi ir sveiki.

 

 

Skaityti 35 kartai Atnaujinta Antradienis, 11 birželio 2024 21:36

Kontaktai

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
Kalninės g. 39,  LT–74179 Jurbarkas 
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190917932 
+370 447 51090
info@jnp.lt

Naujienlaiškis