eTwinning projekto „To Many More eTwinning Days“ veikla gegužės mėnesį

Projekto dalyviai iškilmingai paminėjo eTwinning dieną gegužės 9 dieną. Renginyje Zoom platformoje dalyvavo dviejų projektų dalyviai ir svečiai, kurių iš viso buvo apie 160. Jo metu renginio svečiai pasidalijo patirtimi savo projektuose, buvo parodyta video medžiaga su mūsų projekto dalyvių sukurtais darbais, o renginio pabaigoje mokiniai dalyvavo Kahoot viktorinoje. Džiugu, kad mūsų komandos narė Kamilė (7c klasė) gavo projekto pažymėjimą už jam sukurtą emblemą. Valio! eTwinning dienos paminėjimui projekto dalyviai turėjo įrašyti trumpus video su klausimais ir atsakymais apie eTwinning platformą bei sukurti trumpus video su savo mintimis apie eTwinning, panaudodami animacinius veikėjus ir ChatterPix programą. Mūsų komandos sukurto video nuoroda yra: https://youtu.be/LAi2Tj5uND8

Kita užduotis buvo sukurti žodžių debesis, naudojant WordArt programą, ir Pixton bei Jigsaw planet programų pagalba sukurti savo komandos Avatarų nuotrauką bei dėlionę. Štai kokia šauni mūsų komanda! Čia dėlionės nuoroda: https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=14f1da3044ca