Erasmus+ projekto „Good N.E.W.S. I’m in EU“ IV diena

Minint pasaulinę orientavimosi dieną, ketvirtadienį, gegužės 23 dieną, visi Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos mokiniai rinkosi į nepamokinę dieną „Rogainingas“, prie kurių prisijungė ir Erasmus+ projekto „Good N.E.W.S. I’m in EU“ Nr. 2018 – 1- IT02-KA229-048422_3 nariai.

„Dainų slėnyje“, susiskirsčius į komandas, 5–8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų, iškeliavo komandiniam darbui į Jurbarko miestą. Reikėjo aplankyti daug įvairių vietų ir jose atlikti atidumo, tikslumo bei žinių reikalaujančias užduotis. Kiekviena teisingai atlikta užduotis, komandai nešė taškus. Atlikimo sparta taip pat buvo būtina, nes už pavėluotas sugrįžti į finišą minutes, komandos buvo baudžiamos atimant taškus.

Kol vyresnieji mokiniai su svečiais tyrinėjo Jurbarką, 1–4 klasių atstovai dalyvavo specialiose orientavimosi estafetėse ir mokėsi orientavimosi sporto pagrindų Jurbarko Gimnazijos parke.

Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai:

1 vieta – 8c klasė su vadove I. Kapiloviene,

2 vieta – 6a klasė su vadove E. Bastiene,

3 vieta – 6c ir Rumunijos komandos nariai „Black Wolves“ („Juodieji Vilkai“) su mokytojais iš Rumunijos Claudia ir Cătălin.

Visus „Rogainingo“ rezultatus galite rasti čia.

Kol mokiniai popietę leido šeimose, mokytojai po susirinkimo vyko į Sudargo piliakalnius, kuriuose aplankė naujai atidarytą sveikatingumo taką ir pažino Lietuvos istoriją, surasdami panašumus apie žydų tautos genocido pėdsakus.