Projektas „Diversity is a Fact Inclusion is an Act“

Prabėgo pirmieji tarptautinio Erasmus+ projekto „Diversity is a Fact Inclusion is an Act“ metai. Šis laikotarpis buvo nenuspėjamas ir nepalankus vizitams į užsienio šalis, nes ilgai besitęsiantis karantinas neleido keliauti po pasaulį. Nors dėl esančios pandeminės situacijos tarptautinių mobilumų nevykdėme, tačiau projekto veiklos po truputį įsibėgėjo, stengėmės karantiną išnaudoti pasiruošimui būsimiems didesniems renginiams ir kitoms aktyvioms veikloms.

Pasikeitusios gyvenimo ir darbo sąlygos pažadino kūrybiškumą, į procesus stengėmės žiūrėti kuo lanksčiau. Visi ieškojome būdų, kaip galima atliepti pasikeitusius projektų partnerių, dalyvių poreikius: kaip tam tikrus formatus perkelti į skaitmenines erdves.

Nuotoliniu būdu vyko susitikimai, konsultacijos,  diskusijos su projekto partneriais. Visi kartu tarėmės, keitėmės idėjomis, planavome. Bandymo keliu buvo ieškoma įvairių būdų, kaip dirbti ir tęsti projektą.

Naudojant įvairias nuotolines ryšio priemones ir programas, pirmaisiais projekto vykdymo metais buvo sukurta bendra eTwinning platforma, vyko virtualūs šalių ir ugdymo įstaigų prisistatymai, virtuali piešinių, skirtų tolerancijos dienai, paroda, sukurtas projekto logotipas. Su projekto partneriais pasidalinome savo senelių ir prosenelių žaidimais, išbandėme kitų šalių pasiūlytus žaidimus.

Laukiame sekančių mokslo metų ir tikimės, kad nuo rudens susitikimai su projekto partneriais vyks jau gyvai.