Mokinių oratorių konkursas

Penktadienis, 05 vasario 2021 08:37

SVEIKINAME 8c klasės mokinę Rūta Zobielaitę, kuri vasario 4 dieną, kartu su klasioke Amanda Globyte, nuotoliniu būdu dalyvavo respublikiniame 7–8 klasių mokinių oratorių anglų kalba konkurse ir laimėjo pirmą vietą savo pogrupyje.

Renginio tema – „Working together for an effective and equitable response: quarantine life“. Konkurso dalyviai pasidalino savo mintimis, patirtimis ir įžvalgomis apie labai neįprastus pokyčius savo aplinkoje, šalyje ir pasaulyje dėl didelių Covid-19 sąlygojamų pasikeitimų.

Konkursą organizavo Tauragės „Šaltinio“ progimnazija kartu su Tauragės Pagalbos mokytojui ir mokiniui, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo ir Tauragės Europe Direct informacijos centrais. 150 dalyvių–oratorių buvo suskirstyti į šešias grupes. Rūtai ir Amandai teko varžytis su mokiniais iš Semeliškių, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos, Krakių Mikalojaus Katkaus, Vilniaus Simono Konarskio, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijų, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjaus, Šiuolaikinės mokyklos centro ir Vilniaus Balsių, Anykščių Antano Vienuolio, Kėdainių Juozo Paukštelio, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijų.

Mokines konkursui ruošė R. Tirlikienė

oratoriai 2 oratoriai 1

Skaityti 36 kartai Atnaujinta Penktadienis, 05 vasario 2021 09:03