Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos prevencinės programos „Saugi mokykla“ ABC tarybos narių super vizijos Lietuvos Respublikos Seime ir Vilniaus Balsių progimnazijoje

Saugi mokykla Pirmadienis, 08 balandžio 2019 08:24
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Balandžio 5 dieną Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos prevencinės programos „Saugi mokykla“ ABC tarybos nariai dalyvavo super vizijose LR Seime ir Vilniaus Balsių progimnazijoje. Seimo rūmuose buvo pravesta ekskursija. Mus supažindino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra, institucijos struktūra. Taip pat sudaryta galimybė apžiūrėti rūmuose eksponuojamas parodas. Mūsų pageidavimu LR Seimo narys Ričardas Juška suorganizavo susitikimą su Seimo Pirmininko pavaduotoju Jonu Liesiu. Vyko puiki diskusija. Seimo narys ir Seimo pirmininko pavaduotojas atsakė į mums rūpimus klausimus.

Antrasis vizitas buvo Balsių progimnazijoje, kur mus pasitiko šauni vadovų komanda. Direktorė Loreta Kačiušytė - Skramtai aprodė mokyklą. Mokykla moderni, dar tik 8 metų senumo: daug stiklo, įėjimas tik su kortelėmis. Mokykla įgyvendina Socialinių-emocinių įgūdžių ugdymo Lions Quest programą „Paauglystės kryžkelės“. Programa apima patyčių, smurto, alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevenciją, sveikos gyvensenos skatinimą ir sudaro sąlygas kiekvienam mokiniui nuolat joje dalyvauti. Mokykla prevencinę programą įgyvendina integruojant temas į klasės vadovo veiklą ir dalyko(-ų) ugdymo turinį per neformaliojo vaikų švietimo veiklas. Mes taip pat pristatėme mūsų progimnazijoje įgyvendinamą prevencinę programą „Saugi mokykla“.

Supervizijos – atidaus žvilgsnio į save ir kitus darbo aplinkoje – reikia visiems, kuriems rūpi darbo santykiai tarp kolegų ar su klientais. Mums rūpi santykiai kolektyve tarp kolegų, santykiai su klientais – mokiniais ir jų tėvais. Manome, kad tai geras ir tvirtas žíngsnis į tolimesnes ir dar įdomesnes super vizijas.

Socialinė pedagogė   Saulena Lukšienė

Skaityti 194 kartai Atnaujinta Ketvirtadienis, 02 gegužės 2019 20:30
Liudmila

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer Curabitur enim id et ornare. Consequat urna elit urna Ut elit interdum est magna Donec tortor.