Tėvų savaitei pasibaigus

Ketvirtadienis, 14 kovo 2019 20:38

Tradiciškai, jau septinti metai progimnazijoje vyksta tėvų savaitės renginiai. Tėvų savaitės tikslas – taikant kuo įvairesnes formas įtraukti tėvus į progimnazijos bendruomenės veiklą – problemų sprendimą, kultūrinio akiračio plėtimą, bendravimą, bendradarbiavimą.
Pirmadienį progimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė, o vakare 1–2 klasių mokiniai savo tėvelius pakvietė į popietę „Pavasario akordai“.
Antradienį visus maloniai nustebino mokytojai, kurie pasipuošę Užgavėnių personažais, vedė pamokas, mokiniai, kurie kvietė į Užgavėnių šventę. O pavakare visi, kurie neišsigando žvarbaus oro, dalyvavo miesto Užgavėnių renginyje.

Trečiadienį 5–8 klasių mokiniai kartus su savo tėvais ir klasių vadovais dalyvavo pažintinėje popietėje – protų mūšyje „Trikampis“.
Ketvirtadienį progimnazijos taryba tėvelius, mokytojus sukvietė į diskusiją „Mokymo sutartis: formalumas ar...“. Diskusijos metu aptarti aktualūs progimnazijos bendruomenei klausimai: uniformų dėvėjimas, mokinio taisyklių laikymasis, pamokų tvarkaraštis ir pan. O vakare 3–4 klasių tėveliai galėjo pasidžiaugti savo vaikų koncertu „Pavasario akordai“.

Tėvų savaitę užbaigė akcija pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas“. Joje dalyvavo visi progimnazijos mokiniai – nuo pirmoko iki aštuntoko. Atvyko ir Girdžių skyriaus pradinukai. Taip paminėjome 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines.
Ačiū progimnazijos bendruomenei: mokiniams, mokytojams, tėveliams, kurie prisidėjo prie šio renginio.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui JolantaTamošaitienė

 

 

Skaityti 212 kartai Atnaujinta Ketvirtadienis, 14 kovo 2019 20:48