Edukacinė išvyka

Ketvirtadienis, 21 vasario 2019 11:31

Vasario 20 dieną Naujamiesčio progimnazijos pedagogai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Lietuvos istorijos, inovacijų ir teatro dermė ugdant mokinius“.

Kelionių agentūros „Kiveda“ gidas Laurynas įdomiai ir vaizdžiai supažindino su iškiliu ir paslaptingu Žygimanto Augusto gyvenimo laikotarpiu Vilniuje. Susipažinome su įvairiomis kultūrinėmis ir istorinėmis sferomis, XVI a.  politiniais ir ekonominiais LDK profiliais, renesanso ir humanizmo sklaidos modeliais, taip pat intriguojančiu Žygimanto Augusto gyvenimu. Šios išvykos metu ne tik matėme tam tikrus paveldo ženklus išlikusius/atstatytus Vilniaus istorinėje dalyje, tačiau ir išgirdome naujų, intriguojančių detalių, istorinių momentų.

Aplankėme Valstybės pažinimo centrą, kuriame turėjome įdomią ir aktyvią edukacinę popietę: ekskursiją ir praktinę veiklą centro nuolatinėje ekspozicijoje, bei interaktyvią parodą „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“.

Edukacinę išvyką užbaigėme Kauno nacionaliniame dramos teatre. Žiūrėjome režisieriaus Jono Jurašo spektaklį „Barbora“, pagal Juozo Grušo dramą „Barbora Radvilaitė“.

Ačiū organizatorėms – Liudmilai Norkaitienei, Ramutei Norkienei ir Jolantai Tamošaitienei už turiningą, prasmingą, netradicinį ir turinio prasme puikiai suderintą edukacinę išvyką.

Ovidija Unčiurienė

Skaityti 351 kartai Atnaujinta Penktadienis, 01 kovo 2019 08:45