Gajos žiemos OS sprintų taurės III etapas

Šeštadienis, 18 sausio 2020 21:50

Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 7C klasės mokinių pasiruošimas kelionei į Rumuniją pagal Erasmus+ projektą "Good N.E.W.S. I'm in EU" tęsiasi. Pirmasis startas oficialiose varžybose, Gajos žiemos OS sprintų taurės III etape, Palemone, įveiktas sėkmingai!

 

Betliejaus taikos ugnies kelionė, prasidėjusi 1986 m. Austrijoje, yra ženklas taikos, kuri, nepriklausomai nuo religijos ar tautybės, jungia visus žmones. Ši akcija yra ypatinga tuo, jog liepsna niekuomet neužgęsta ir tikroji Betliejaus siela yra perduodama į visų norinčių ją priimti namus. Tai ypatingas momentas, nes kiekvienas ištiesdamas ranką su šia šviesa keičiasi ir keičia, visiems darosi jaukiau gyventi. 2019 m. „Betliejaus taikos ugnies“ akcijos šūkis: „Išdrįsti siekti taikos“.

Kalėdinis susitikimas Skype

Ketvirtadienis, 19 gruodžio 2019 16:42

Gruodžio 19 d. tarptautinio Erasmus+ projekto "Good N.E.W.S. I'm in EU!" partneriai susitiko virtualioje "Skype" platformoje pasveikinti vieni kitus artėjančių Šv. Kalėdų proga. 7c klasės mokinės Rūta ir Austėja pasakojo apie lietuvių Kūčių patiekalo "kūčiukų", kuriuos iš anksto nusiuntėme į Italiją, Ispaniją ir Rumuniją, dainavome vieni kitiems kalėdines dainas gimtąja ir anglų kalbomis.

2019 12 1

2019 12 2

Gruodžio 17 d. Jurbarko Naujamiesčio progimnazijoje užsienio kalbų mokytojų organizuotame tradiciniame „Kalėdiniame rytmetyje“ kalėdiniai sveikinimai, dainos bei vaidinimai skambėjo net penkiomis kalbomis. Renginys prasidėjo 2a, 2b, 2c ir 1-os klasių mokinių daina „Little Snowflake“, kuriuos anglų kalbos moko mokytojos R. Butkienė ir A. Ribinskaitė. Rytmetyje skambėjo gerai žinomos dainos rusų kalba, kurias atliko 7a, 7c, 8a ir 8b klasių mokiniai, mokomi mokytojos V. Majorovienės. Eilėraštį rusų kalba apie žiemą išraiškingai padeklamavo 6c klasės mokinys Edvinas Čeras, kuriam pasiruošti padėjo mokytoja J. Stanikienė. Renginį paįvairino mokytojos D. Petrauskaitės vadovaujamų 7b klasės mokinių parodytas vaidinimas anglų kalba „Santa‘s Diet“ bei 8a klasės mokinių atlikta daina „Buon Natale“, kuriuos anglų kalbos moko mokytoja R. Tirlikienė. Renginį papuošė mokytojos L. Žukauskienės vadovaujamos 2c klasės mokinių atliktas nuotaikingas šokis. Pabaigoje skambėjo 6a, 8b ir 8c klasių mokinių kalėdiniai sveikinimai anglų kalba (mokytoja D. Petrauskaitė) ir 7c klasės mokinių penkiomis kalbomis atlikta daina „Feliz Navidad“ (mokytoja R. Tirlikienė).

Gruodžio 13 d. progimnazijoje lankėsi Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos mokytojai. Svečiai susipažino su mūsų progimnazija, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Ugdymo modelio, skatinančio mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo formų plėtrą, diegimas ir įgyvendinimas".

Gruodžio 12 d. mokiniai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su senąja instrumentine muzika ir instrumentais. Į mūsų progimnaziją atvyko tarptautinis senosios muzikos ansamblis „Morgaine“. Mokiniai išgirdo, kaip skamba viduramžių muzika, kokiais instrumentais ji buvo atliekama, uždavė muzikantams klausimų.

Sukurk Kalėdas savo rankomis

Antradienis, 17 gruodžio 2019 20:56

Gruodžio 5-6 dienomis 4a, 2b ir 2c klasių mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Žižiene, Loreta Undraitiene ir Lolita Žukauskiene dalyvavo kultūros centro organizuotame edukaciniame seminare "Sukurk Kalėdas savo rankomis". Pasigaminti gražių kalėdinių žaisliukų ir dekoracijų visus mokė tautodailininkė Birutė Bartkutė.

Nuotraukos iš Jurbarko kultūros centro albumo.

 

 

Svečiuose - Šakių rajono ugdymo įstaigų vadovai

Antradienis, 17 gruodžio 2019 13:47

Gruodžio 5 dieną progimnazijoje sulaukėme garbingų svečių - Šakių rajono ugdymo įstaigų vadovų. Svečiai apžiūrėjo progimnaziją, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Ugdymo modelio, skatinančio mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo formų plėtrą, diegimas ir įgyvendinimas".