Matematikos ir ugdymo karjerai pamoka

Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos 6a, 6b, 6c klasių (2 matematikos pogrupio) mokiniai Nacionalinėje karjeros savaitės metu, 2019-11-19 dieną, dalyvavo integruotoje matematikos ir ugdymo karjerai pamokoje UAB „Čekauskas ir Ko“ parduotuvėje „Reika“. Pardavėja Gerda Begonienė papasakojo apie pardavėjo, prekių žinovo profesijas, kaip prekyboje taikomos matematikos žinios. Šeštokai rinko duomenis praktinio turinio matematikos uždaviniams temai „Procentai“. Mokiniai sužinojo, kad ne visose situacijose pardavėjas gali pasikliauti kasos aparatu – būtina mokėti skaičiuoti paprastu skaičiuotuvu ir mintinai. Mokiniai dėkoja įmonės darbuotojams už jiems skirtą laiką.

Džiaugiamės ir dėkojame, kad Jurbarko įmonės noriai priima mokinius netradicinių pamokų pravedimui. Štai paskutinį kartą, birželio 11 dieną, matematikos pamoka „Gyvenimiškoji matematika statybų sektoriuje“ aštuntokams vyko UAB „DK statyba“ parduotuvėje. Čia mokiniai sprendė praktinio turinio matematikos uždavinius.

Mokytojai dėkingi, kad jiems suteikiama galimybė sudominti mokinius ir didinti jų motyvaciją tikslingai siekti žinių. Artimiau supažindinant su profesijomis ugdomos mokinių bendrosios ir karjeros kompetencijos.